T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / VAKFIKEBİR - Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi

ÖĞRETMENLERİMİZ

Coşkun yıldız

COŞKUN YILDIZ
Uz.Kimya Öğretmeni

(BTR)
(Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni)
 1971 yılında Trabzon’un Tonya ilçesinde doğdu.İlk,orta ve lise öğrenimini Trabzon’da ,Üniversite öğrenimini Atatürk üniversitesi K.K.Eğitim fakültesi kimya öğretmenliği bölümünü bitirdi.Sırası ile Köprübaşı Büyük Doğanlı İ.Ö ,Tonya Kayacan İ.O,Tonya Hoşarlı İ.Ö.O , Tonya Feride Ahmet Şener İ.Ö.O, Bayburt Anadolu Lisesinde çalıştı.Uzman Kimya öğretmeni olan Yıldız ,evli ve Ahmet Kaan adında bir erkek,Elif Ceren adında bir kız babasıdır.

öğretmenler

 

Vahit SİVRİ

Meslek Dersleri Öğretmeni

1954 yılında Vakfıkebir’de doğdu.İlkokulu Mısırlı Köyü’nde bitirdi.Liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesinde okuduktan sonra beş sene imam hatiplik yaptı.1982’de Samsun İslam Enstitüsünü bitirdi.Aynı yıl Yozgat’ın Akdağ Madeni İmam Hatip Lisesine tayin oldu.Altı yıl öğretmenlik yaptı.Askerliğini Nusaybin’de 1985-1986 yılları arasında asteğmen olarak yaptı.Eynesil İmam Hatip Lisesi’ne tayin oldu.4 yıl çalıştıktan sonra Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’ne tayin oldu.Evlidir.

mehmet çakır

Mehmet ÇAKIR

Meslek Dersleri Öğretmeni

1958 yılında Trabzon ili Çarşıbaşı ilçesi Kerem Mahallesinde doğdu.İlkokulu Kerem Köyünde, ortaokulu Çarşıbaşı Ortaokulunda, Liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesi’nde okudu.Trabzon Merkez Pınaraltı Köyü’nde 14 ay imam hatiplik yaptı.1979 yılında Dokuz Eylül Ünv. İlahiyat Fakültesi’ne girdi.Üniversiteden sonra askerlik görevini asteğmen olarak yaptı.1985 yılında Çorum Sungurlu İmam Hatip Lisesi’nde Meslek Dersleri Öğretmeni olarak göreve başladı.1990-1991 yılında Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’ne tayin oldu. İki yıl Meslek Dersleri Öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra aynı okulda müdür yardımcılığı, üç yıl müdür vekilliği yaptı.Halen okulumuzda meslek dersleri öğretmeni olarak görev yapmaktadır.Evli ve dört çocuk babasıdır.

 

personel

 

AHMET BİLGİN

Meslek Dersleri Öğretmeni

1956 yılında Vakfıkebir’de doğdu.1969 yılında Hamzalı Köyü’nde İlkokulu bitirdi.1976 yılında Trabzon İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu.Aynı yıl Sürmene Köprübaşı Yılmazlar Köyü Kur’an Kursu Öğretmenliğine atandı.Dört ay çalıştıktan sonra Erzurum Yüksek İslam Enstitüsünü kazandı.1980 yılında enstitüden mezun oldu.Artvin Yusufeli İmam Hatip Lisesi’ne Meslek Dersleri Öğretmeni olarak atandı.Beş yıl bu görevde kaldıktan sonra 1985 yılında Sakarya Endüstri Meslek Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliğine atandı.1987 yılında Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’ne Meslek Dersleri Öğretmeni olarak atandı.Aynı yıl okulda müdür yardımcılığı görevine başladı.Yedi yıl idarecilik görevinde bulundu.Halen Meslek Dersleri Öğretmenliğine Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’nde devam etmektedir.Evli ve altı çocuk babasıdır.

 

 

personel

 

Ali BULUT

Uz.Arapça Öğretmeni

1960 yılında Trabzon Vakfıkebir Küçükdere Köyü’nde doğdu.İlkokulu Yalıköy İlkokulunda, ortaokulu Yalıköy Ortaokulu’nda,liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesi’nde yatılı olarak okudu.1977-1978 yılında liseden mezun oldu.Aynı yıl Ordu’nun Mesudiye İlçesi Karıca Mahmut Köyü İmam Hatipliğine atandı.1,5 aylık imamlık görevinden sonra Erzurum Yüksek İslam Enstütisi’ni kazandı.1982 yılında Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.Aynı yıl Ankara Polatlı Kız Meslek Lisesi’ne Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atandı.Aynı zamanda Polatlı Ticaret Lisesi’nde derse girdi.1984 yılında Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’ne Meslek Dersleri Öğretmeni olarak tayin oldu.Aynı yıl evlendi.Üç çocuk babası olan Ali BULUT 1988’de kısa dönem askerlik yaptı.Bir yıl sonra Ankara Yabancı Diller Merkezi’nde en üstün seviye düzeyinde 1 yıl Arapça Kursuna devam etti.Sonra okuluna döndü.Branş değişikliği yaparak Arapça Öğretmeni oldu.Uzmanlık imtihanını kazanarak uzman öğretmen oldu.Halen Vakfıkebir İ.H.L’de görevine devam etmektedir.  

 

ADNAN KURT

 

Adnan KURT

Meslek Dersleri Öğretmeni

1961 yılında Trabzon Vakfıkebir İlyaslı Köyü Alistera Yaylası’nda doğdu.1971 yılında Kemaliye İlkokulu’ndan mezun oldu.Dört yıl özel bir Kur’an-ı Kerim Arapça Kursundan icazet aldı.1976-1982 yılları arasında Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’nde okudu.1985’te  Erzurum İlahiyat Fakültesi’ne başladı.1988’de mezun oldu.1989’da Kastamonu İnebolu İmam Hatip Lisesi’nde ilk görevine başladı.1992’de askerlik görevini 6 ay kısa dönem olarak yerine getirdi.1993’te Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’ne tayin oldu.Evli ve dört çocuk babasıdır.

 

 

 

öğretmenler

 

 

Kadir BEKAR

Uz.Meslek Dersleri Öğretmeni

 

1968 yılında Trabzon´un Arsin ilçesine bağlı Oğuz Köyü´nde doğdu.İlkokulu Oğuz Köyü İlkokulu´nda, ortaokul ve lise öğrenimini Trabzon İmam Hatip Lisesi´nde tamamladı. Üniversite eğitimine Atatürk Ün. İlahiyat Fakültesi´nde başladı ve eğitimini yatay geçiş yaptığı Uludağ Ün. İlahiyat Fakültesi´nde tamamladı. 1994 yılında Nevşehir Hacıbektaş Lisesi´nde göreve başladı. 5 yıl sonra Rize Derepazarı Lisesi´ne atandı. Burada 11 yıl görev yaptı. 2 Temmuz 2010 tarihinde okulumuza atandı.  Evli olan Kadir BEKAR;biri kız,bir erkek iki çocuk babasıdır.

                                    

 

 ömer haliloğlu ÖMER HALİLOĞLU
Uz.Meslek Dersleri Öğretmeni
 

yahya bayrak

 

 YAHYA BAYRAK
Uz.Meslek Dersleri Öğretmeni

1966 Giresun’un Espiye ilçesinde dünyaya geldi.İlkokulu Avluca Köyünde,Orta okul ve Liseyi Espiye İmam Hatip Lisesinde tamamladı.  1993 yılında Ankara Üniversitesi  İlahiyat Fakültesini tamamladı.1994 yılında Elazığ Kovancılar Yarımca Ferrokrom İlköğretim Okulunda göreve başladı.Sırasıyla Van Çatak Cumhuriyet İlköğretim Okulu,Ordu Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesinde görev  yaptı.Halen Okulumuzda Meslek dersleri Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Evli ve Üç çocuk babası olan Bayrak, Arapça ve orta düzeyde  İngilizce bilmektedir.

 

öğretmenler 

 MERVE YILDIZ

Meslek Dersleri Öğretmeni

 

elif güven

 

ELİF GÜVEN

Biyoloji Öğretmeni

1981 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve liseyi İstanbul’da tamamladıktan sonra 1998 yılında Ege Ünv. Fen Fakültesi Biyoloji bölümünü kazandı.2003-2005 yılları arasında Marmara Ünv. Eğitim Fakültesinde Tezsiz Yüksek lisansını yaptı. 4 yıl özel dershanelerde çalıştıktan sonra 2008 yılında Tunceli Çemişkezek’ e atandı. Şubat 2010 Vakfıkebir İmam-Hatip Lisesi’ne tayin oldu. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

 

 

 

 öğretmenler  

Aylin ARISOY

Matematik Öğretmeni

1976 yılında Edirne´nin Keşan ilçesinde doğdu.İlk ve orta öğrenimini burada,üniversite öğrenimini Samsun 19 mayıs üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik bölümünü bitirdi.Evli ve iki çocuk annesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

öğretmenler

Nurcan KAYCI
Matematik Öğretmeni

 

 öğretmenler  

ŞERİF SARIAYDIN
Matematik Öğretmeni

 

 temel koyun

 

 

TEMEL KOYUN
Matematik Öğretmeni
Vakfıkebir’de dünyaya geldi ilk orta ve lise öğrenimini Vakfıkebir’de tamamladı.Atatürk Üniversitesi K.Karabekir Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliğini tamamladı.Bingöl’ün Genç ilçesinde göreve başladı. Evli ve iki çocuk babası olan Temel KOYUN  okulumuzda Matematik öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

 öğretmenler

 HARUN İÇPINAR
 Uz.Tarih Öğretmeni

 

 öğretmenler

 YENİGÜL AYDIN
Tarih Öğretmeni

 öğretmenler

 Kader ÖRNEK
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

 

 öğretmenler

 

 

METİN SAĞLAM
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

      02.05.1974 Tarihinde Trabzon’un Tonya ilçesine bağlı Sağrı köyünde dünyaya geldi. İlköğrenimini Vakfıkebir  Açıkalan Köyünde,Ortaöğrenimini Vakfıkebir İmam Hatip Lisesinde tamamladı.Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatını bitirdikten sonra Türkçe Öğretmeni olarak Vakfıkebir Büyükliman İlköğretim Okuluna atandı.Halen okulumuzda Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak çalışmaktadır.
     Mesleğini çok seven,koyu bir Trabzonspor taraftarı olan arkadaşımız  futbol,şiir ve müzikle ilgilenen SAĞLAM evli ve üç çocuk babasıdır.          

 

kader koltuk

 KADER KOLTUK
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
 
1984 yılında Trabzon’un Sürmene ilçesinde doğdu.İlköğrenimini Araklı Atatürk İlköğretim Okulunda,Ortaokulu Araklı Lisesi Orta bölümünde tamamladıktan sonra 2002 de Araklı Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun oldu.2007 Yılında İstanbul Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğini tamamladı.2008 de Sinop Ayancık Anadolu Teknik Lisesine atandı.2009 vatani hizmetini Adıyaman’da tamamladıktan sonra 2010 yılında Vakfıkebir Lisesinde göreve başladı.2013 yılı ikinci döneminden itibaren okulumuzda Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

 

tuncay deniz

 

TUNCAY DENİZ
Türkçe Öğretmeni

 

 

 

 öğretmenler  

Neşe FİDAYE

Coğrafya Öğretmeni

 öğretmenler

 

Hüseyin GÜMÜŞ

Coğrafya Öğretmeni

 

 

 

 

 öğretmenler  

 

ADEM USTA

 

 Beden Eğitimi Öğretmeni

25/01/1977 tarihinde Vakfıkebir’de doğdum.İlkokulu Küçükdere Köyü İlkokulunda orta okulu Yalıköy İlköğretim Okulunda okudum.Lise öğrenimimi Akçaabat E.M.L de tamamladım. 2001 yılında Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulundan mezun oldum.2002 yılında Gaziantep-Yavuzeli ilçesinde 2 yıl , 2004/2008 yılları arasında Ordu-Korgan ilçesinde çalıştım.Evli ve İki çocuk babasıyım.

 

 selahattin bayraktar  

SELAHATTİN BATRAKTAR

Beden Eğitimi Öğretmeni
Trabzon´un Akçaabat ilçesinde doğdu.İlk ve orta öğrenimini Metinkale İlköğretim okulunda tamamladı.Liseyi Akçaabat lisesinde,Üniversiteyi Nğde Üniversitesi Beden Eğtimi ve Spor Yüksek okulunda tamamladıktan sonra Aksaray Karaören İlköğretim okulunda göreve başladı.Sırası ile Artvin Borçka Lisesi,Rize Denizciler İlköğretim Okulu,Rize Fen Lisesi,Rize Mehmet Akif Ersoy İ.Ö okulu,Rize Denizcilik M.Lisesinde,Of Kıyıcık İ.Ö okulunda çalıştıktan sonra 2012-2013 Eğitim öğretim yılında okulumuza atandı.

   
 

teoman karakoç

 

TEOMAN KARAKOÇ
İngilizce Öğretmeni

 1984 yılında Tonya nın Karasu köyünde doğdu.İlköğrenimini Karasu İ.Ö.O.ve   Vakfıkebir Atatürk İ.Ö.O,Ortaöğrenimini Beşikdüzü A.Ö Lisesinde,Yükseköğrenimini   Atatürk Ün.K.K.Eğt.Fak.İngilizce Öğretmenliğni bitirdi.2007 yılında Gaziantep´in   Nizip ilçesine atandı.2009 yılında Artvinde bir yıl kaldıktan sonra  Vakfıkebir lisesinde üç yıl çalıştı.Halen okulumuzda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

 

 

ahmet ince

 AHMET İNCE

Felsefe Öğretmeni
01.01.1976 Tonya´nın Karaağaçlı köyünde doğdu.İlkokulu Karaağaçlı ilkokulunda,ortaokulu Hoşarlı ortaokulunda tamamladı.Liseyi Trabzon E.Meslek Lisesi Torna Tesfiye bölümünü bitirdi.Üniversiteyi ise Atatürk Üniversitesi Felsefe grubu Öğretmenliğ bölümünü tamamladı.2001 yılında sınıf öğretmeni olarak Araklı Yeşilyurt İ.Ö.Okulunda göreve başladı.2006 yılından itibaren sırası ile Beşikdüzü Atatürk Lisesi,Anadolu Öğretmen Lisesinde görev yaptıktan sonra 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında okulumuza atandı.Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

 

 

öğretmenler

 

 Temel YAVUZ
 Türk Dili ve Ed. Öğretmeni

 

öğretmenler

 

HAVAGÜL İÇÖZ

Türk Dili ve Ed. Öğretmeni

 

öğretmenler

ELİF KESİK KARAKOÇ

Türk Dili ve Ed. Öğretmeni

MUKADDES ÇEKİRGE

MUKADDES ÇEKİRGE
İngilizce Öğretmeni

Muğla´nın Köyceğiz ilçesinde doğdu. İlk , Orta ve lise öğrenimini burada tamamladıktan sonra 2008 yılında KTÜ İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi.2008-2009 Eğitim Öğretim yılında sırası ile Zeytinalanı İ.Ö, Köyceğiz Naip Hüseyin Lisesi ve Köyceğiz İmam Hatip Lisesinde ücretli öğretmenlik yaptı.2009-2011 yılları arasında Köyceğiz Seçkin dershanesinde görev yaptı.2012 yılında Trabzon özel Neşem Kolejinde ve TÖMER´de İngilizce okutmanı olarak görev yaptı.2013 eylül itibariyle okulumuz İngilizce öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

 

 

öğretmenler

FATMA KARABULUTER

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

öğretmenler

MEVE KILIÇOĞLU BAYRAKTAR

Türkçe Öğretmeni

öğretmenler

UFUK ONGUN

Müzik Öğretmeni

öğretmenler

Murat AKYÜZ
Meslek Dersleri Öğretmeni 

öğretmenler

 Kemal FİL
 Meslek Dersleri Öğretmeni

öğretmenler  Paşa CİHAN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni 
öğretmenler

Tolga GÜZELCİKO
İlköğretim Matematik 

öğretmenler Mehmet KÜÇÜKAHMET
Fizik Öğretmeni 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yayın: 2012-11-21 - Güncelleme: 2014-10-01 09:31:41 - Görüntülenme: 3510